İndir.com Mobil Uygulama Ödülleri

indircom-mobil-uygulama-yarismasi-2015-basvurulari-basladi-3838

İndir.com ‘u duymayan yoktur. Ülkenin internet sektöründeki önde gelen markalarından birisi. Gerek insanlara verdiği değer gerek ise ülkedeki bilişim sektörüne verdiği katkılar ile adından sıkça söz ettiriyor. Bu katkıların en somut hali ise geçen yıl başlattıkları Mobil Uygulama ödülleri ve duyurdukları üzere bu sene 2.’sini düzenliyorlar.

Mobil uygulama geliştiren herkesin katılımına açık olan mobil uygulama yarışmasında, katılımcılar geliştirdikleri uygulamaları tanıtma şansına sahip olabilecekleri gibi finale kalan ve ilk 3’e giren uygulamalar ise birbirinden değerli ödüllerin sahibi olacaklar.  Yarışmaya 1 Ocak 2015 tarihinden sonra yayınlanan mobil uygulamalar katılabiliyor. Geçen yıl olduğu gibi yine öncelikle halk oylaması arından finale kalan uygulamalar arasında jüri değerlendirmesi yapılacak. Son başvuru tarihi 20 Nisan olarak belirlenmiş. 23 Nisan’da yarışmacılar halk oylamasına açılacak.  7 Mayıs tarihinde finale kalan uygulamalar açıklanacak takriben 10 Mayıs’da jüri değerlendirmesi başlayacak. Sonuçlar 23 Mayıs’da düzenlenecek Mobil Etkinlik ile duyurulacak. Jüri üyeleri ise bu yıl çok iyi aralarında Sina Afra, Hasan Aslanoba, Hasan Yaşar, Arman Acar gibi isimler olduğunu söylersem jürinin kalitesini biraz tarif edebilmiş olurum.

Ödüller ise muhteşem;

Birinci; 1 hafta Silikon Vadisi tatili (San Francisco), ReklamStore’dan 5.000 TL’lik reklam,Camekan’dan 5.000 TL’lik Google Adwords reklamı, Webtures 5.000TL değerinde SEO Hizmeti, indir.com’dan 5.000TL değerinde uygulamanın tanıtımı,

İkinci; Antalya’da 1 hafta tatil, ReklamStore’dan 2.500 TL’lik reklam, Camekan’dan 2.500 TL’lik Google Adwords reklamı, Webtures 2.500TL değerinde SEO Hizmeti, indir.com’dan 2.500TL değerinde uygulamanın tanıtımı,

Üçüncü; Antalya’da 3 gün tatil, ReklamStore’dan 1.000 TL’lik reklam, Camekan’dan 1.000 TL’lik Google Adwords reklamı, Webtures 1.000TL değerinde SEO Hizmeti, indir.com’dan 1.000TL değerinde uygulamanın tanıtımı ve tüm finalistler de Userspots’dan 2 günlük UI/UX Eğitimi ödüllerini kazanacaklar.

Yarışma hakkında tüm bilgiler ve başvuru için çok iyi hazırlanmış bu siteyi kullanabilirsiniz. Fırsatım olursa bu sene Mobil Etkinlik’e katılıp bende canlı bloglama yapacağım inşallah.

 

 

 

Leave a Reply