Mobil Etkinlik 2015

indircom-600x400

İndir.com’u muhakkak duymuşsunuzdur. Ya birçok probleminizi çözecek sitelerine uğradınız ya da bilişim dünyasının içerisindeyseniz yaptığı etkinlikleri duydunuz. İndir.com bilişim sektörüne ülkede genelinde en fazla desteği veren markalardan birisi. Yürüttüğü projeler sayesinde birçok insan projesini ve ya adını duyurabildi. Ayrıca bu tip işlerde kuluçka vazifesi gören birçok marka gibi ulaşılmaz ve teferruatlarla dolu değiller. Ortalama seviyede bir bilişim blogger ile bile iletişime geçip yardımcı olabiliyorlar. Samimi bir teknoloji markası olmak belki de günümüzün en zor işlerinden bir tanesi, bunu başarıyor olmaları bile takdire şayan.

Sektöre yaptıkları bu katkıların en son örneği Mobil Etkinlik 2015. Bu yıl yenisini düzenledikleri Mobil Uygulama Ödülleri’nin ödül törenini tüm günü kapsayacak çok yararlı bir etkinlik haline getirdiler. 23 Mayıs günü Bahçeşehir Üniversitesi’de düzenleyecekleri etkinlik ile mobil ismi altında iş yapan ve bu işe meraklı olan birçok insanı bir araya getirecekler. Elbette iş sadece yeni insanlar ile tanışmakla bitmeyecek. Sabah 9:00 dan başlayarak akşam 18:00’e kadar sürecek yaklaşık 9 saatlik programda mobil tasarımdan HTML 5’e, markaların bilgi sunumlarından mobil SEO’ya, mobil oyun panelinden gelir optimizasyonuna kadar uzanan geniş bir konu skalasından oturumlar düzenlenecek. Meraklıları için hatırlatayım Apple Watch’da bu konular arasında. Günün sonunda ise uzun süredir devam eden Mobil Uygulama Ödülleri maratonun finali yani ödül töreni yapılacak.

Ücretsiz olan etkinliğe kayıt yaptırmak için buraya, etkinlik ile ilgili daha fazla bilgi için buraya ulaşabilirsiniz. Ayrıca destek ricalarına cevap vermek ve etkinliğin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamak için buradan yardımcı olabilirsiniz. Etkinlik ile ilgili genel bilgilerin olduğu bir afişi de aşağıya koyuyorum. Bende o gün orada olup canlı bloglama yapacağım inşallah. Etkinlikte görüşmek üzere.

50x70

 

Leave a Reply