TTNET Müzik, Looking Uygulamasını Yayınladı

bca6ttnet-mzik-lookin-logoÜlkenin önde gelen bilişim şirketlerinden olan TTNET’in şu an için en önemli servisi TTNET Müzik. Müzik dinleme servisleri arasına yerli bir hizmet olarak yerleşen TTNET Müzik günden güne gelişmeye devam ediyor. Bu dikeyde farklı hizmetler vermeyi amaçlayan TTNET Müzik, Lookin uygulamasını duyurdu.

Üstünkörü tanımlamak gerekirse Lookin, albüm kapakları ile arama yapabileceğiniz bir servis. Bilgisayarda, sokakta yada herhangi bir yerde gördüğün albüm kapağını Lookin yardımı ile tanıtarak albümün içeriğine ulaşmanız mümkün. Albüm kapaklarını tabletiniz yada cep telefonunuzun kamerasına okutarak uygulama aracılığı ile albümün içeriğine ulaşıyor ayrıca albümdeki şarkıları 30 saniye boyunca ücretsiz olarak dinleyebiliyorsunuz.

Lookin’in diğer TTNET servislerinden farkı kullanmak için TTNET üyesi olma ön şartını koymuyor oluşu. İster üye olun ister olmayın Lookin uygulamasını kullanabilirsiniz. Eğer şarkıları 30 saniyelik deneme süresinden daha fazla dinlemek istiyorsanız o zaman uygulama sizi TTNET Müzik sayfasına yönlendiriyor, burada size uygun olan aboneliklerden birini seçip şarkıyı tam sürüm olarak dinleyebiliyorsunuz.

ttnet-muzik-ten-turkiye-de-bir-ilk--4111280

Son zamanlarda farklı ihtiyaçlara cevap veren basit uygulamaların akıllı telefon ve tablet kullanıcıları arasında ne kadar yaygın olduğu bilinen bir gerçek. Bu ihtiyaçlardan birine cevap vermek isteyen TTNET’in  Lookin uygulamasının ne derecede başarılı olacağını ilerleyen günlerde göreceğiz.Uygulama şimdilik sadece İOS kullanıcıları için indirilebilir durumda. Eğer bir iPhone yada iPad kullanıcısıysanız bu linkten Lookin uygulamasını indirebilirsiniz. İndirdikten sonra deneyimleriniz yorum olarak paylaşırsanız yazıya ekleme fırsatım olabilir.

Leave a Reply